Redakční systém pro tvorbu webových stránek a e-shopů

Pro koho je ByznysWeb?

Jednotlivé verze ByznysWebu jsou přizpůsobeny pro malé, střední ale i velké firemní web prezentace nebo e-shopy:

 

  • ByznysWeb Start se využívá zejména v rámci tvorby běžných www stránek. Verze Start je vhodná na uveřejnění nabídky produktů a služeb, kontaktů na firmu a pod. Výhodná je zejména pro nízkou cenu 180 Kč měsíčně, přičemž v srovnatelné ceně jsou 3 krabičky cigaret, 5 litrů benzínu, nebo 1 lístek do kina a tak se web prezentace stává přístupnou opravdu pro každého.
byznysweb start - webové stránky pro firmy
   
  • Pro rozsáhlejší firemní webové stránky je vhodný ByznysWeb Standard. S verzí Standard můžete vytvářet krásné fotogalerie, katalogy produktů a referencí. Je možné publikovat i internetové noviny. Obsahuje funkce jako mapa stránek, fulltextové vyhledávání, kniha návštěv a zobrazení obsahu z jiné podstránky. Oproti Startu má i výrazně větší parametry webhostingu.
byznysweb standard - vytvoření webové stránky pro firmy
   
  • ByznysWeb Maximum obsahuje funkce pro vytvoření internetového obchodu. Tvorba eshopů s nákupním košíkem a objednávkovým formulářem = plněhodnotný internetový obchod. Verzi Maximum jsme vytvářeli pro rozsáhlé a velmi navštěvované e-shopy. Maximum má neomezený počet uživatelů, automatické vytváření formulářů a anket. Můžete si vytvořit skrytou sekci s obsahem přístupným pouze pro přihlášené uživatele.
byznysweb maximum - tvorba internetových obchodů, etvorba e-shopů
   
  • ByznysWeb Maximum Plus je vhodný pro rozsáhlejší webové stránky a e shopy s vysokou návštěvností. Tvorba eshopu přes balíček MAXIMUM Plus nabízí v základní funkcionalitě balíčku doménu s koncovkou .CZ na 1 rok zdarma, platební systém PayPal nebo PaySec, splátkový systém Home Credit nebo Cetelem, propojení s účetním systémem POHODA, doplňková služba Varianty produktů s různými cenami produktů nebo Cenové hladiny, registrace do 30 katalogových vyhledávačů a blok Novinky mailem (Newsletter).
byznysweb maximum plus - profesionální eshop, e-shop, internetový obchod

 

 

 

Rychla tvorba www stránek, zkouška na 15 dní zdarma. Vytvořte si vlastní web.